Grupa firm Monitoring Łódzki™ to współdziałanie wielu firm istniejących od dawna na rynku ochrony osób i mienia w Łodzi i w województwie łódzkim. Electronics Box jest jednym z jej twórców.

Mamy na celu znaczną poprawę bezpieczeństwa chronionych obiektów. Osiągnęliśmy to poprzez pogłębienie i poszerzenie współpracy, poprawę organizacji, lepsze wykorzystanie zasobów sprzętowych i osobowych. Jednoczesne zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwoliło na lepsze niż dotychczas monitorowanie oraz szybsze dojazdy grup interwencyjnych.

Działamy na terenie miasta Łodzi i w sporej części województwa łódzkiego. Dlatego też nasze logo oparte jest na mapie województwa łódzkiego

Klienci posiadają  umowę na monitorowanie z jedną z firm tworzących Monitoring Łódzki™, i ta firma wobec klienta odpowiada za usługę. Natomiast faktyczna usługa jest wykonywana przy współpracy wszystkich firm:

  • wszystkie obiekty są monitorowane przez doskonale wyposażoną i doświadczoną (od 1994 roku) Stację Monitorowania Electronics Box.
  • dojazdy do obiektów wykonują we współpracy doświadczone grupy interwencyjne firm uczestniczących w Porozumieniu Monitoring Łódzki™. Do obiektu zwykle jest wysyłana ta grupa, która w danym momencie może najszybciej do niego dotrzeć. W razie potrzeby wsparcia może być wysłana druga grupa. 


Pomysł takiego współdziałania powstał już dość dawno, ale dopiero w 2009 roku pojawiły się warunki umożliwiające realizację tego projektu. Grupę firm założyły w 2010 roku firmy Bespol, Edmar, Electronics Box i Patrona.

Mamy olbrzymią przewagę nad konkurencją. O szczegółach dowiesz się analizując naszą stronę. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Zostań naszym klientem i przekonaj się sam!

Od 1 stycznia 2011 r. dołączyła do nas kolejna, piąta już, firma. Grupy interwencyjne firmy Taurus wykonują dojazdy na terenie byłego województwa piotrkowskiego.

Od 1 lutego 2012 r. dołączyły do nas dwie firmy z Piotrkowa Trybunalskiego: Inwemer i Unidar.

Od 1 czerwca 2012 dołączyły znane i cieszące sie dobrą renomą firmy Ajax i Arjan.

Od 1 lutego 2013 dołączyła firma Total Security.

Od 1 grudnia 2014 dołączyła jedna z najstarszych i najbardziej szanowanych w Łodzi firm Kobra Security.

Od 1 lipca 2017 firma Vision Security dołączyła do nas. Grupy interwencyjne działają na obszarze  Rawy Mazowieckiej, Białej Rawskiej i Skierniewic.

Od 1 listopada firma Cobra ATI działająca na obszarze Bełchatowa i Radomska dołączyła do nas.

Od 1 kwietnia 2018 dołączyła zasłużona łódzka firma Jurys.

Uwaga! Nazwa Monitoring Łódzki™ oraz logo są zarejestrowanymi, chronionymi znakami towarowymi.