Monitorowanie obiektów - ochrona przed włamaniem

O firmie Electronics Box

Electronics Box  Sp.j. funkcjonuje na rynku od kwietnia 1991 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w szeroko pojętej elektronicznej ochronie mienia i usługach pokrewnych.

Nieustannie inwestujemy w rozwój techniczny i osobowy,  dzięki czemu osiągnęliśmy pozycję jednej z najlepszych w naszej branży firm w Łodzi i w regionie łódzkim. Zależy nam na satysfakcji Klienta, dlatego kładziemy szczególny nacisk na najwyższą jakość dostarczanych usług i towarów oraz odpowiedni  poziom obsługi.

sklep1

Właściciele firmy - Grzegorz Magierski, Jacek Magierski i Sławomir Majewski -  to osoby  z wyższym wykształceniem oraz wieloletnią praktyką w branży zabezpieczeń elektronicznych, sięgającą 1987 roku.

Nasza spółka rozwinęła się z małej czteroosobowej firmy w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo zatrudniające blisko pięćdziesiąt osób.

Zasięgiem działania obejmujemy całe województwo łódzkie.

Aktualnie w naszej ofercie:

- instalacja i serwis systemów alarmowych - projektowanie, wykonywanie instalacji oraz konserwacja, naprawy i serwis systemów sygnalizacji włamania i napadu (alarmowych), systemów sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu i telewizji przemysłowej (CCTV).

- sprzedaż hurtowa i detaliczna urządzeń i wyposażenia do wspomnianych systemów.

- monitorowanie systemów sygnalizacji włamania i napadu (alarmowych).

- monitorowanie systemów sygnalizacji pożaru we współpracy z Państwową Strażą Pożarną.

- monitorowanie pojazdów.

- sprzedaż i serwis komputerów oraz urządzeń peryferyjnych i materiałów eksploatacyjnych.

- instalacja i konfiguracja sieci komputerowych.

- sprzedaż elementów sieci komputerowych i systemów okablowania strukturalnego.