"Zadowolony klient jest najlepszą wizytówką firmy" - to motto Electronics Box. Od początku działalności staramy się spełniać (nieraz bardzo specyficzne) oczekiwania klientów w zakresie naszych usług.

W trosce o utrzymanie najwyższej jakości naszych usług,  już w 2004 roku wdrożyliśmy w naszej firmie system zarządzania jakością wg. normy ISO 9001, co potwierdza przyznany nam Certyfikat.

ISO

Dużą wagę przywiązujemy do dobrego przygotowania technicznego i organizacyjnego oraz wyposażenia w odpowiedni sprzęt i oprogramowanie.

Bezustannie szkolimy naszych pracowników, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki i wdrażać je.

Dokonujemy wielu inwestycji, których celem jest dostosowanie do stale zmieniających się potrzeb, wykorzystanie pojawiających się nowych możliwości, oraz utrzymanie wysokiej jakości usług i poziomu obsługi.

Posiadamy Koncesję MSWiA na usługi ochrony mienia w zakresie instalowania systemów alarmowych oraz monitorowania (L-2066/00). Wielu naszych pracowników zdobyło Licencje Pracownika Zabezpieczenia Technicznego oraz Pracownika Ochrony Fizycznej (pierwszego lub drugiego stopnia) wydawane przez Komendę Wojewódzką Policji.

Mamy także certyfikaty wielu producentów i dystrybutorów urządzeń i systemów. Usługi wykonujemy w zgodzie z polskimi i europejskimi normami.

Electronics Box zapewnia najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług. Właśnie jakością - a nie ceną - staramy się uzyskać przewagę nad konkurencyjnymi firmami.