"Zadowolony klient jest najlepszą wizytówką firmy" - to motto Electronics Box. Od początku działalności staramy się spełniać (nieraz bardzo specyficzne) oczekiwania klientów w zakresie naszych usług.

W trosce o utrzymanie najwyższej jakości naszych usług,  już w 2004 roku wdrożyliśmy w naszej firmie system zarządzania jakością wg. normy ISO 9001, co potwierdza przyznany nam Certyfikat.

Aktualnie już nie posiadamy certyfikatu, gdyż zdecydowaliśmy się nie odnawiać go, ale nadal działamy według wypracowanych podczas jego obowiązywania zasad..

ISO

Dużą wagę przywiązujemy do dobrego przygotowania technicznego i organizacyjnego oraz wyposażenia w odpowiedni sprzęt i oprogramowanie.

Bezustannie szkolimy naszych pracowników, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki i wdrażać je.

Dokonujemy wielu inwestycji, których celem jest dostosowanie do stale zmieniających się potrzeb, wykorzystanie pojawiających się nowych możliwości, oraz utrzymanie wysokiej jakości usług i poziomu obsługi.

Posiadamy Koncesję MSWiA na usługi ochrony mienia w zakresie instalowania systemów alarmowych oraz monitorowania (L-2066/00). Wielu naszych pracowników zdobyło Licencje Pracownika Zabezpieczenia Technicznego oraz Pracownika Ochrony Fizycznej (pierwszego lub drugiego stopnia) wydawane przez Komendę Wojewódzką Policji.

Mamy także certyfikaty wielu producentów i dystrybutorów urządzeń i systemów. Usługi wykonujemy w zgodzie z polskimi i europejskimi normami.

Electronics Box zapewnia najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług. Właśnie jakością - a nie ceną - staramy się uzyskać przewagę nad konkurencyjnymi firmami.