OPTEX GROUP jest globalnym dostawcą urządzeń zabezpieczeń, należącym do japońskiego koncernu technologicznego OPTEX CO LTD.

Priorytetem firmy jest stały rozwój i tworzenie innowacyjnych rozwiązań, przyjaznych użytkownikom i zapewniających im pełne poczucie bezpieczeństwa.

Reagując na potrzeby klientów oferuje wysokiej technologii produkty o szerokim zastosowaniu, przede wszystkim wykorzystywane w biurach, sklepach, przemyśle i domach prywatnych. OPTEX to nowoczesne wewnętrzne czujki wykrywające intruza i zapewniające bezpieczeństwo wewnątrz budynków. Zachęcamy również do zwrócenia szczególnej uwagi na unikalne modele dozoru strefy zewnętrznej, które zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta ze względu na ich różnorodność i szerokie zastosowanie. Dają one możliwość konfiguracji, która zapewni optymalny poziom zabezpieczeń dostosowany do warunków panujących w strzeżonym obiekcie.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem OPTEX i oferujemy szeroką gamę produktów marki obejmującą rozwiązania wewnętrznej i zewnętrznej ochrony mienia.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi czujkami ruchu i barierami podczerwieni tego wiodącego producenta niezawodnych technologii detekcji.