Satel Perfecta

Linia produktów SATEL Perfecta w naszej ofercie.

Włamywacz

Ochrona przed włamaniem - systemy alarmowe - instalacja, konserwacja, monitoring - dla biznesu i mieszkań.

BCS Point

Produkty BCS w naszej ofercie.

Ropam
Roger RACS5
DSC Neo

Seria central DSC Power Neo w naszej ofercie.

Monument Valley

Wyjedź spokojnie na urlop, ale przedtem powierz nam zabezpieczenie Twojego mienia.

CSP SATEL

Monitoring, instalacja i konserwacja systemów sygnalizacji pożaru.

Salon sprzedaży Electronics Box

Sprzedaż urządzeń do systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, CCTV, kontroli dostępu, sieci komputerowych.

Oferujemy:

Salon sprzedaży

Sprzedaż urządzeń

do systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, CCTV, kontroli dostępu i sieci komputerowych.

Stacja Monitorowania Alarmów

Monitorowanie

systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, pojazdów itp. dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Instalacje

Instalacje

systemów alarmowych, sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu, CCTV, sieci komputerowych.

Serwis systemów

Serwis

Systemy alarmowe, sygnalizacji pożaru, CCTV, sieci komputerowe - naprawy, przeglądy i konserwacja.

(Artykuł firmy SATEL)

Zbliżający się wielkimi krokami koniec roku to dla firmy SATEL doskonała okazja, aby rozszerzyć swoją ofertę produktową o nowe, ekscytujące urządzenia.

 

 

INT-TSINiewątpliwie jedną z najważniejszych, długo wyczekiwanych premier jest INT-TSI: prawdziwe centrum dowodzenia inteligentnym systemem alarmowym. Ten manipulator, wyposażony w duży ekran dotykowy o przekątnej 7”, oferuje maksymalną swobodę konfigurowania interfejsu użytkownika. W ten sposób umożliwia zarządzanie nowoczesnym systemem alarmowym z rozbudowanymi funkcjami automatyki, umożliwiając realizację całych sekwencji czynności za pomocą pojedynczego dotknięcia ekranu.

 

 

INTEGRA 256 Plus

Równie ważną propozycją jest nowa centrala INTEGRA 256 Plus,przeznaczona do realizacji rozległych systemów alarmowych posiadających do 256 czujek. Podobnie jak centrale INTEGRA 128 Plus i INTEGRA 64 Plus, także nowa centrala jest w pełni zgodna z wymaganiami stawianymi systemom zgodnym z EN50131 w Stopniu 3 (Grade 3).

 

 

INT-KLF

 

Oferta tradycyjnych manipulatorów z fizycznymi przyciskami dla central INTEGRA i INTEGRA Plus również została rozszerzona o INT-KLFR. Ten nowy model manipulatora został opracowany z myślą o użytkownikach ceniących standardowy interfejs użytkownika, ale oczekujących atrakcyjnych wzorniczo rozwiązań. Nawiązuje on do stylistyki manipulatorów INT-KSG, INT-TSG oraz INT-TSI, jednak pod błyszczącą klapką skrywa klawiaturę do obsługi systemu oraz czytnik kart RFID 125kHz.

INT-RS Plus

 

 

Uzupełnieniem oferty związanej z centralami INTEGRA jest moduł integracji INT-RS Plus, umożliwiający obsługę nowej centrali INTEGRA 256 Plus. Pozwala on zintegrować system sygnalizacji włamania i napadu z innymi instalacjami, za pomocą specjalizowanych rozwiązań programowych realizowanych przez firmy trzecie.

GPRS-T4 / GPRS-T6

Nowości listopadowe w ofercie SATEL to również nowe komunikatory GPRS – modele GPRS-T4 oraz GPRS-T6. Pierwszy z nich stanowi rozwinięcie koncepcji dotychczasowego GPRS-T2, oferując przy tym 8 wejść do wyzwalania komunikatów oraz 4 wyjścia z możliwością zdalnego sterowania. Drugi – GPRS-T6, to rozszerzenie modułu GPRS-T4 o samodzielny zasilacz buforowy, dzięki czemu moduł ten sprawdzi się doskonale w instalacjach które nie zapewniają nieprzerwanego źródła zasilania 12V DC.

MGD-300

 

Wśród nowych produktów wprowadzanych do sprzedaży późną jesienią, pojawi się również nowa czujka przeznaczona dla systemu MICRA. MGD-300, bo o niej mowa, jest bezprzewodową czujką stłuczenia szyby. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – z białą oraz brązową obudową, co pozwala dopasować urządzenie do kolorystyki chronionego obiektu. Dzięki wprowadzeniu czujki stłuczenia szyby, linia produktów MICRA zapewnia kompleksową i wszechstronną ochronę w zakresie najczęściej wykorzystywanych czujek.

SPW-150

 

Ostatnią z nowości jest sygnalizator wewnętrzny SPW-150. Wyróżnia się on zastosowaniem źródła zasilania pomocniczego w postaci baterii 9V, dzięki czemu zapewnia sygnalizację nawet po odcięciu go od centrali alarmowej.

 

Electronics Box - ochrona biura, domu, firmy, mieszkania.

Systemy alarmowe oraz profesjonalny monitoring w domu i firmie.

Witamy na stronie internetowej spółki Electronics Box.

Od 1991 roku mamy przyjemność świadczyć usługi w zakresie ochrony mienia i ochrony przed włamaniem. Zabezpieczamy z powodzeniem firmy, biura i domy, stosując najnowocześniejsze technologie elektroniczne, m.in. systemy alarmowe, monitoring alarmów i monitoring wizyjny CCTV.

Zapewniamy profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, jakość (ISO 9001), zgodność z Polskimi Normami, certyfikaty producentów.

Poza ofertą przeznaczoną dla osób prywatnych, firm i instytucji, posiadamy rozwiązania dla zakładów instalujących systemy oraz dla profesjonalnych agencji ochrony.

Z naszych usług skorzystało już ponad 5 tysięcy zadowolonych Klientów. To niebagatelny kapitał zaufania, który sprawił, że możemy Państwu służyć już ponad 30 lat.

Wraz z regularną sprzedażą, instalacją i serwisem urządzeń, organizujemy szkolenia, służące między innymi popularyzacji zagadnień związanych z systemami antywłamaniowymi i CCTV.  Uświadamiamy i tłumaczymy, jak istotna jest odpowiednia ochrona własnego dobytku – często gromadzonego z mozołem przez lata. Dlatego też zachęcamy do korzystania z rozwiązań najlepszych, a niekoniecznie najtańszych.

Jeżeli dla Ciebie cena nie jest jedynym lub najważniejszym kryterium wyboru, a zależy Ci także na jakości, to dobrze trafiłeś.

Nie stać Cię na oszczędzanie. Zaufaj specjalistom i już dziś nawiąż z nami kontakt.

Zapraszamy! Działamy na terenie Łodzi i województwa łódzkiego.

 

Co klienci mówią o nas?

 

 
 

KLIENT INDYWIDUALNY

Profesjonalna ochrona domów, mieszkań i rezydencji. Monitoring osobisty.

 
 
 

 

  
  

KLIENT BIZNESOWY

Oferujemy pakiety usług w wielu wariantach. Na pewno znajdziemy rozwiązanie jakiego potrzebujesz.

 
 
 

 

 
 

INSTALATOR SYSTEMÓW

Sprzedaz urządzeń. Szkolenia. Monitoring

 

 
 

AGENCJA OCHRONY

Mamy bardzo ciekawe propozycje współpracy i/lub podwykonawstwa usług.